Ana Sayfa

Meslek Hukuku

Vergi Hukuku

Ticaret Hukuku

İktisat Teorisi

Maliyet Muhasebesi

Mali Analiz

Muhasebe Denetimi

SMMM Görüntülü DVD

SMMM Dersleri

Evrak Listesi

Sınav Tarihleri

Sınav Soru ve Cevapları

SMMM Soru Dağılımı

SMMM Staja Başlama Kitapları

SMMM Yeterlilik Kitapları

 

SMMM Staja Başlama Sınav Tarihleri
 

SMMM Sınav Tarihleri

2014 yılı YMM, SMMM Sınavı, Staja Giriş Sınavı, 1.Dönem ve 2. Dönem sınav tarihleri, sınav yerleri, son başvuru tarihleri, sınav ücretleri, banka bilgileri vb. bilgiler tesmer tarafından belirlenmiştir.
- Staja Giriş Sınavı Başvuruları: İlgili ayın 1. işgünü başlar.
- İlk kez sınavlara (YMM, SMMM, ABC Grubu) başvuracak adayların, ilk kez sınava katılacaklar için belirlenmiş takvimde belirtilen son başvuru tarihi itibari ile hizmet sürelerinin veya staj sürelerinin tamamlanmış olması gerekmektedir.
- C Grubu, SMMM ve YMM Sınavlarında; Sınav haklarını süresi içinde kullanamayanlar veya başarılı olamayanlardan, 2 yıllık bekleme süresi sonunda yeniden sınava katılmak isteyenlerin, 2014 yılı sınav takviminde “ilk başvurular” için belirlenmiş, son başvuru tarihine kadar “Yeni Sınav Dosyası” hazırlayarak, bağlı bulundukları SMMM Odasına başvuru yapmaları gerekmektedir.

 

SMMM Görsel Eğitim Seti İle SMMM Sınavına Hazırlanma:

Sevgili SMMM staj Adayları SMMM Görsel eğitim seti ile sınavınıza çok rahat bir şekilde hazırlanabilirsiniz. SMMM Eğitim Setimiz 106 DVD den oluşmakta olup son güncel müfredata göre hazırlanmıştır. Setimizde dersler bölüm bölüm ayrılmış olp her ders konu konu anlatılmaktadır öğretmen tarafından. Konu anlatımlarından sonra soru çözümleri yapılmaktadır ve bunları destekleyen SMMM Çıkmış sınav soruları ilede takvi edilerek soruların analizi ve çözümleri görüntülü olarak uzman öğretmenlerimiz tarafından anlatılmıştır.

2016 SMMM Sınav Takvimi

SMMM Sınav Tarihleri, SMMM Staja Başlama Eğitim Seti, SMMM Staj Seti, SMMM Yeterlilik Görüntülü Eğitim Seti

 

Mustafa Kemal Paşa Mah. İstiklal Cad. No:48/1 İstanbul/AVCILAR
0 212 428 23 21 - 0212 428 23 39